Originalus laistytuvas kambario augalams „Senovinis namas“

23.00

Originalus laistytuvas kambario augalams „Senovinis namas“- nepakartojamas interjero aksesuaras. Unikalus dekoras ir praktiškas daiktas Jūsų namams. Šis akcentas puikiai atrodys sode, balkone ar terasoje tarp Jūsų gėlių. Dekoruotas laistytuvas tiks minimalistiniam interjero stiliui, galės papuošti ir „country” namus.

Sendintos plytos, durys, langai, stogo čerpes sukūrė namo-patriarcho vaizdą. O šis vaizdas nuneš Jus mintimis į šiltą vasarą į mielą Italiją…

Laistytuvas – praktiškas įrankis gėlėms laistyti ir išskirtinė namų dekoracija.

Unikalus sendinto dizaino laistytuvas – gali būti  puiki dovana sau, mamai arba močiutei.

 

Originalus laistytuvas kambario augalams „Senovinis namas“- nepakartojamas interjero aksesuaras. Unikalus dekoras ir praktiškas daiktas Jūsų namams. Šis akcentas puikiai atrodys sode, balkone ar terasoje tarp Jūsų gėlių. Dekoruotas laistytuvas tiks minimalistiniam interjero stiliui, galės papuošti ir „country” namus. Sendintos plytos, durys, langai, stogo čerpes sukūrė namo-patriarcho vaizdą. O šis vaizdas nuneš Jus mintimis į šiltą vasarą į mielą Italiją… Laistytuvas – praktiškas įrankis gėlėms laistyti ir išskirtinė namų dekoracija. Unikalus sendinto dizaino laistytuvas – gali būti  puiki dovana sau, mamai arba močiutei.

Laistytuvas dekoruotas ore stingančiu moliu. Laistytuvas ir dekoratyviniai elementai nuspalvinti žalios, rudos ir ochros atspalvių akriliniais dažais bei padengti akriliniu laku.

Medžiagos: ore stingantis molis, akriliniai dažai bei lakas. Laistytuvas pagamintas iš apsaugoto nuo rūdžių galvanizuoto plieno.

Aukštis 23 cm.
Talpa 2,6 l.
Svoris 0,65 kg.

Svarbu: gaminio spalva gali nežymiai skirtis nuo matomos nuotraukoje. Produkto aprašyme pateikta informacija yra bendro pobūdžio, todėl įmanoma, kad nebus paminėtos visos produkto savybės.

Priežiūra: galima plauti vandeniu, tik nemirkyti ir netrinti šveitimo milteliais. Neplauti indaplovėje.