Originalaus dizaino stalinis šviestuvas „SD“

93.00

Originalaus dizaino stalinis šviestuvas „SD“ – tai modernus interjero aksesuaras ir kambario akcentas. Šviestuvo stovas – tai dvi skirtingo dydžio juodai  sidabrinės raidės. O gal tai Jūsų inicialai? Jei taip, tai ši nepakartojama lempa tikrai Jums.  Unikalus stovas ir  sniego baltumo klasikinis gaubtas susijungia į išskirtinio dizaino dekorą, kuris bet kokiai interjero erdvei suteiks elegancijos bei rafinuotumo. Šviestuvas „SD“ ne tik šviesos šaltinis, bet ir ypatingas akcentas Jūsų kambaryje.

Šviestuvas – puiki dovana vestuvių, įkurtuvių, metinių, gimtadienio ar kitų švenčių proga.

 

Originalaus dizaino stalinis šviestuvas „SD“ – tai modernus interjero aksesuaras ir kambario akcentas. Šviestuvo stovas – tai dvi skirtingo dydžio juodai  sidabrinės medinės raidės. O gal tai Jūsų inicialai? Jei taip, tai ši nepakartojama lempa tikrai Jums.  Unikalus stovas ir  sniego baltumo klasikinis gaubtas susijungia į išskirtinio dizaino dekorą, kuris bet kokiai interjero erdvei suteiks elegancijos bei rafinuotumo. Šviestuvas „SD“ ne tik šviesos šaltinis, bet ir ypatingas akcentas Jūsų kambaryje.

Šviestuvas – puiki dovana vestuvių, įkurtuvių, metinių, gimtadienio ar kitų švenčių proga.

Šviestuvo stovas paminkštintas baldų tarpikliais.

Komplektavimas ir aprašymas:

  1. LED lemputė-1 vnt.,
  2. Laidas 1,6 m.,
  3. Jungiklis.

Medžiagos: natūralus medis,  varis,  klijai, akriliniai dažai bei lakas.

Aukštis, ilgis, gylis 57x25x11 cm.
Gaubto  diametras 35 cm.
Svoris 1,90 kg.

Svarbu: gaminio spalva ir tekstūra gali nežymiai skirtis nuo matomos nuotraukoje. Produkto aprašyme pateikta informacija yra bendro pobūdžio, todėl įmanoma, kad nepaminėtos visos produkto savybės.