Apie mus

Mieli, Pirkėjai!
Jeigu Jūs norite sukurti ar atnaujinti interjerą, mėgstate originalumą ir Jums patinka unikalumas bei norėtumėt turėti vienetinį, rankų darbo gaminį savo namuose, maloniai kviečiame apsilankyti mūsų šeimos internetinėje rankų darbo krautuvėlėje. Jūs tikrai nepraleisite laiko veltui!

Tai, ką mes darome, gali pagaminti kiekvienas, bet tai užtrunka ir reikalauja laiko bei pastangų.  Mes kuriame ir eksperimentuojame ieškodami idėjų. Tai mūsų mėgstamiausias Hobbis! Viską darome su meile ir užsidegimu! Kiekvienas, net mažiausias daiktas, kurtas mūsų rankomis ir iš visos širdies. Kviečiame dalintis šiluma ir gražiais daiktais savo namams.

Krautuvėlėje  Jūs rasite „Loft“, „Steampunk“ ir „Vintage“  stiliaus nepakartojamų interjero aksesuarų. Ir, be abejo, daiktų iš  natūralaus medžio, nes tai ką sukūrė gamta, iš tikrųjų neįmanoma atkartoti. 

Mūsų asortimentas Jus nustebins, nes mes stengiamės praplėsti vaizduotės ribas ir kurti kitokius daiktus negu įprastai. Apie tai, už save kalba net darbų pavadinimai „Kitoks kablelis“, „Kitokia širdis“, „Betonas kitaip“.

Savo darbams mes naudojame paprastas medžiagas: santechninius vamzdžius ir fitingus, metalinius strypus ir vielą, akmenukus ir natūralų medį, sausus augalus, rugius ir net kavos pupeles. Taip pat labai svarbu paminėti, kad mes savo darbams kurti naudojam nebenaudojamus daiktus (butelius, indelius, telefonus, batus ir t.t.). Mes didžiuojamės, kad tokiu būdu galime nors šiek tiek prisidėti prie gamtos ir aplinkos išsaugojimo.

Su pagarba Jums, Larisa ir Valentinas.